על החברה

DM Communications: סוכנות מובילה ליעוץ תקשורת ושיווק הפועלת בישראל ובשווקים הבינ"ל. אנו מתמחים ביחסי ציבור, ניהול משברים, ניהול מוניטין, קמפיינים למטרות המרה ולידים, SEO ושיווק במדיה החברתית.

ההצלחה שלנו מבוססת על צוות של מומחים, קשרים ההולכים וגדלים בתקשורת, יצירת תוכן יצירתי ושימוש טקטי בקמפיינים וכלים דיגיטליים מתוחכמים. אלו ועוד מובילים אותנו להשגת השפעה על סדר היום הציבורי.

ההבנה העמוקה שלנו בערוצי שיווק שונים והיכולת שלנו לשלב את כולם ביחד יוצרת יתרון עבורנו. בעולם המדיה כיום, הגבולות המסמנים את סופו של כלי שיווקי אחד ותחילתו של האחר מטושטשים. שילוב של טקטיקות ומתודולוגיות מתחומים כדיגיטל, תוכן ויחסי ציבור יוצר כלי שיווק חדש ורב-עוצמה. כזה בו השלם עולה על סכום חלקיו.

אנו משלבים את המומחיות שלנו בתחומים כגון יחסי ציבור, יצירת לידים, אופטימיזציה למנועי חיפוש, תקשורת משברית, ניהול מוניטין, פיתוח אתרים, שיווק במדיה החברתית, ניתוח ועוד, לפתרון הוליסטי, ייחודי ומתאים יותר לעולם התקשורת המשתנה ללא הרף.

אנו מובילים מותגים, חברות, עסקים, ארגונים ואנשים בעלי פרופיל תקשורתי גבוה לתודעה ציבורית רחבה, נוכחות איכותית במדיה וקשר עם קהל היעד. המטרה שלנו היא לעזור לך ליצור מערכת יחסים עם קהל המטרה שלך, ליזום מעורבות פעילה ולשמור על האינטרסים שלך בתוך התהליך.

בשנת 2010 נטע דודי מליץ את הזרעים עבור מה שיהפוך להיות סוג חדש של שירות בנוף השיווק והתקשורת, כזה שיגדיר מחדש את תפקידו של משרד יחסי ציבור ושיווק דיגיטלי. שנים לאחר מכן, החברה, המשרתת כיום עשרות לקוחות מתחומים שונים בישראל ובעולם, יוצרת פתרונות המשלבים כלים ייחודיים, חזון רחב וחשיבה יצירתית.

דבקות במטרה, מצוינות, יצירתיות ופרודוקטיביות הם חלק מהערכים שלנו ומאפשרים לנו לסייע ללקוחותינו להגיע למטרות שלהם, ולבנות קשרים מועילים עם קהלי היעד הרלוונטיים.

פעילות בחו"ל

DM Communications: סוכנות שיווק וייעוץ תקשורת, המתמחה ביחסי ציבור, ניהול משברים, ניהול מוניטין, קמפיינים למטרות המרה, שיווק מדיה חברתית וSEO בזירה המקומית וכן בזירה הבינ"ל.

ההצלחה שלנו מבוססת על צוות של מומחים, קשרים ההולכים וגדלים בתקשורת, יצירת תוכן יצירתי ושימוש טקטי בקמפיינים וכלים דיגיטליים מתוחכמים. אלו ועוד מובילים אותנו להשגת השפעה על סדר היום הציבורי בישראל ומעבר לים.

כ50% מפעילות הסוכנות כיום היא בעבור לקוחות בין לאומיים. כאלו שאינם ממוקמים בישראל או כאלו הממוקמים בארץ אך פונים לקהילה העולמית. בין אם נדרש ליצור אימפקט במדינה ספציפית ובין אם נידרש לייצר פעולה חוצת גבולות ומדינות על פי סקטור פעילות ספציפי, נדע ליישם זאת ולרתום את קשרינו המרובים למובילי דעה כתבים וגופי מדיה לטובת העניין.

אנו מחוברים לאלפי כתבים ברחבי העולם. אירופה המערבית ומזרח אירופה, רוסיה, מדינות יבשת אמריקה הדרומית, ארה"ב וקנדה, אוסטרליה, הודו, סין, יפן, דרום קוריאה, מדינות אפריקה, המזה"ת ועוד. כולם בהישג ידנו. כך גם קשרינו עם מובילי דעה בזירה הבינ"ל, וכן יכולת השיווק הדיגיטלי שלנו. בין אם נדרש ליצור קמפיין לידים ובין אם נדרש ליצור תקשורת אורגנית, היכולות המגוונות שלנו יתרמו לכל אחד מלקוחותינו.

נוסף לאמור יש לנו יכולת לפעול ב-למעלה מ40 שפות. עובדה התורמת לתחושת השייכות אותה אנו מקנים לכל לקוח בו אנו מטפלים, עבור המדינה הספציפית מולה אנו פועלים.

ההבנה העמוקה שלנו בערוצי השיווק והיכולת שלנו לשלב את כולם ביחד יוצרת יתרון עבורנו. בעולם המדיה של היום, הגבולות המסמנים את סופו של כלי שיווקי אחד ותחילתו של האחר מטושטשים. שילוב של טקטיקות ומתודולוגיות מתחומי הדיגיטל, התוכן ויחסי ציבור יוצר כלי שיווק חדש ורב-עוצמה, שבו השלם עולה על סכום חלקיו.