טכנולוגיה

הטכנולוגיה היא אחת מנקודות המיקוד המובילות בחברת DM Communicationsסוכנות ייעוץ תקשורת הפועלת בישראל וכן בשווקים הבינ"ל. אנו מסייעים לחברות בתחום הטכנולוגי לחזק את המוניטין, המותג והשירותים שלהם. אנחנו מומחים ביצירת בידול עבור לקוחותינו בתוך תחומי פעילותם. פיננסים, תקשורת, אנרגיה, בריאות ועוד, אנחנו שם עבור חברות מתחומים מגוונים המבקשות להתפתח, לפתח את החזון שלהם, ולשמור על המוניטין שלהם תוך כדי כך.

לטכנולוגיה זוויות שונות. בכל אחת, אנו יוצרים אסטרטגיות מעשיות, ומפתחים רעיונות וטקטיקות. אנו מסייעים לארגונים ולחברות להתקדם בנוף הטכנולוגי המשתנה ומתקשרים באמצעות מסרים אמינים ואסרטיביים כשהדבר דרוש.

בשנים האחרונות אנו עדים לקפיצה קדימה בכל הנוגע לקצב השינוי הטכנולוגי. חברות מתחומים כניידות, Blockchain, מחשוב ענן, קישוריות לרשת של מוצרים יומיומיים ועוד נמצאות בכל מקום. אנו רואים סוג חדש של חברות ודוגמאות עסקיות לא מוכרות המחליפות ומרעננות את התעשיות המסורתיות בכל המגזרים.

עם עידן חדש זה מגיעים אתגרים חדשים. חברות המבקשות לשרוד ולהתפתח, חייבות להתאים את עצמן לסביבה המשתנה ולמלא צרכים בסיסיים: לבנות את המותג שלהן, ליצור נרטיב, לטפל בבעיות גיאופוליטיות, לתקשר עם הקהילות שלהם, לפתח את עובדיהן ולהיות אטרקטיביות לכישרונות גדולים.

בחברת DM Communications, יש לנו ניסיון נרחב בעבודה עם חברות טכנולוגיה – החל בחברות סטארט-אפ שאפתניות ועד ארגונים גלובליים. אנו מסייעים לארגונים ועסקים בתחום להתפתח, ומציעים ידע מעמיק ביחסי ציבור, תקשורת ושיווק בתחום הטכנולוגי.

אנו משלבים את הידע שלנו במגזרים קשורים כגון שירותי טכנולוגיה, בריאות, משפט ועוד. אנו תורמים את שליטתנו בשיטות שיווק כגון שיווק דיגיטלי, "מיקרו-מסג'ינג", ניהול מוניטין, יחסי ציבור, תקשורת משברית וניהול תוכן וקהילה כדי ליצור פתרון מלוטש ומבוסס. אנו ייחודיים ביכולות שאנו מציעים, משלבים חזון השאוב מעולמות יחסי הציבור המתמקדים בתוכן עם מתודולוגיה חדה, אנליטית ומבוססת-תוצאות שנלקחה משדה הביצועים של הקמפיינים למטרות המרה ולידים.