טכנולוגיה

ליווי אסטרטגי לרעיונות שהופכים את העולם לטוב יותר, מחובר יותר ויעיל יותר

צרו קשר

טכנולוגיה

הטכנולוגיה היא אחת מנקודות המיקוד המובילות בחברת DM Communicationsסוכנות ייעוץ תקשורת הפועלת בישראל וכן בשווקים הבינ"ל. אנו מסייעים לחברות בתחום הטכנולוגי לחזק את המוניטין, המותג והשירותים שלהם. אנחנו מומחים ביצירת בידול עבור לקוחותינו בתוך תחומי פעילותם. פיננסים, תקשורת, אנרגיה, בריאות ועוד, אנחנו שם עבור חברות מתחומים מגוונים המבקשות להתפתח, לפתח את החזון שלהם, ולשמור על המוניטין שלהם תוך כדי כך.

לטכנולוגיה זוויות שונות. בכל אחת, אנו יוצרים אסטרטגיות מעשיות, ומפתחים רעיונות וטקטיקות. אנו מסייעים לארגונים ולחברות להתקדם בנוף הטכנולוגי המשתנה ומתקשרים באמצעות מסרים אמינים ואסרטיביים כשהדבר דרוש.

בשנים האחרונות אנו עדים לקפיצה קדימה בכל הנוגע לקצב השינוי הטכנולוגי. חברות מתחומים כניידות, Blockchain, מחשוב ענן, קישוריות לרשת של מוצרים יומיומיים ועוד נמצאות בכל מקום. אנו רואים סוג חדש של חברות ודוגמאות עסקיות לא מוכרות המחליפות ומרעננות את התעשיות המסורתיות בכל המגזרים.

עם עידן חדש זה מגיעים אתגרים חדשים. חברות המבקשות לשרוד ולהתפתח, חייבות להתאים את עצמן לסביבה המשתנה ולמלא צרכים בסיסיים: לבנות את המותג שלהן, ליצור נרטיב, לטפל בבעיות גיאופוליטיות, לתקשר עם הקהילות שלהם, לפתח את עובדיהן ולהיות אטרקטיביות לכישרונות גדולים.

בחברת DM Communications, יש לנו ניסיון נרחב בעבודה עם חברות טכנולוגיה – החל בחברות סטארט-אפ שאפתניות ועד ארגונים גלובליים. אנו מסייעים לארגונים ועסקים בתחום להתפתח, ומציעים ידע מעמיק ביחסי ציבור, תקשורת ושיווק בתחום הטכנולוגי.

אנו משלבים את הידע שלנו במגזרים קשורים כגון שירותי טכנולוגיה, בריאות, משפט ועוד. אנו תורמים את שליטתנו בשיטות שיווק כגון שיווק דיגיטלי, "מיקרו-מסג'ינג", ניהול מוניטין, יחסי ציבור, תקשורת משברית וניהול תוכן וקהילה כדי ליצור פתרון מלוטש ומבוסס. אנו ייחודיים ביכולות שאנו מציעים, משלבים חזון השאוב מעולמות יחסי הציבור המתמקדים בתוכן עם מתודולוגיה חדה, אנליטית ומבוססת-תוצאות שנלקחה משדה הביצועים של הקמפיינים למטרות המרה ולידים.

מי אנחנו

DM Communications: סוכנות מובילה ליעוץ תקשורת ושיווק הפועלת בישראל ובשווקים הבינ"ל. אנו מתמחים ביחסי ציבור, ניהול משברים, ניהול מוניטין, קמפיינים למטרות המרה ולידים, SEO ושיווק במדיה החברתית.

שירותים

יחסי ציבור

DM Communications היא חברה גלובלית מובילה בתחום יחסי הציבור. ההצלחה שלנו מבוססת על צוות מומחים, קשרים הולכים וגדלים, יצירת תוכן והשפעה על סדר היום הציבורי. כל זאת באמצעות כלים שונים העומדים לרשותנו.
קראו עוד...

ניהול משברים

האמון של קהל היעד הרלוונטי בארגון שלך מבוסס על הדרך בה מנוהל המוניטין, וכן כמה חדה ואפקטיבית תהיה התגובה שלך בעת משבר . זה המקום שבו צוות התקשורת שלנו יכול לסייע, במיוחד כאשר המוניטין וכן הון כספי רב מונחים על הכף.
קראו עוד...

קמפיין לידים והמרה

ב DM Communications, המטרה שלנו היא לחדד את ביצועי קמפיין ההמרה שלך. בעוד שלא כל הקליקים מועילים באותה מידה, אנו ממקדים את מאמצינו בקהלים הנכונים, בפלטפורמות מדיה הרלוונטיות להם
קראו עוד...

שיווק ברשתות חברתיות

דו שיח. זו השורה התחתונה כאשר מדובר בשיווק במדיה חברתית. בDM Communications, אנחנו מונעים על ידי הרצון ליצור שיחה חברתית אורגנית על ועבור הלקוחות שלנו.
קראו עוד...

SEO – קידום אורגני

שירותי הSEO שלנו - קידום אתרים, אופטימיזציה של נכסים דיגיטליים ועוד, יעילים מאין כמותם וכוללים אסטרטגיה, טקטיקה, מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה של נכסים דיגיטליים מגוונים, יצירת תוכן, בניית לינקים ועוד.
קראו עוד...

ORM - ניהול מוניטין

DM Communications היא חברה מובילה לניהול מוניטין בישראל וכן בזירה הבינ"ל. הסוכנות עובדת עם עסקים, מותגים, פיגורות בפרופיל תקשורתי גבוה, ומנהלים כדי לסייע להם להשיג ולשמור על נוכחות חיובית באינטרנט ולטפל באזכורים שלילים.
קראו עוד...

פעילות בחו"ל

כ-50% מפעילות הסוכנות כיום היא בעבור לקוחות בין לאומיים, כאלו שאינם ממוקמים בישראל או כאלו הממוקמים בארץ אך פונים לקהילה העולמית.
קראו עוד...

לקוחותינו

סקטורים

יצירת קשר

הצוות שלנו

דודי מליץ

יזם ושותף בכיר בDM Communications.

בעל 16 שנות ניסיון בעולם התקשורת. אושיית תקשורת, מומחה ליחסי ציבור, אסטרטגיה שיווקית ותקשורתית, משברים ושיווק בדיגיטל. מייעץ לחברות בינ"ל בתחומים ומגוונים.

שירי קידר

מנכל"ית ושותפה בחברת הדיגיטל

מנהלת את פעילות חברת השיווק הדיגיטלי מאז 2010. Google Partner, מומחית SEO, מומחית בניהול קמפיינים מורכבים ורחבי היקף בפייסבוק

איתמר קל

מנכ"ל ושותף בDM Communications

איש ביצוע מוכוון מטרה ותוצאות. בעל ניסיון של 10 שנים בניהול תיקי לקוחות בתחומים מגוונים.

זוהר שרבי

מנהל מחלקת ORM

בעל ותק רב בטיפול בתיקי ORM מתחומים מגוונים. בעל יכולת לחקור תיקים לעומקם ולתכנן אסטרטגיה יעילה בהתאם.

אדיר אלון

יועץ תקשורת

מומחה בעל ותק לתקשורת בינ"ל ויחסים בינ"ל.

קארין מלכה

מנהלת תפעול

בעלת ניסיון בן 8 שנים בניהול מערכות וניהול כח אדם. מומחית ליחסי אנוש, ניהול מערכות והנעת תהליכים.

יהב כהן

יועץ תקשורת

בעל ניסיון רב בטיפול בתיקי לקוחות מתחומים מגוונים. איש ביצוע, חדור מטרה עם זיקה לאקטואליה ופוליטיקה.

אפרת כרמי

מעצבת web ומומחית UI/UX

בעלת ניסיון עשיר בעיצוב WEB, תכנון ועיצוב מוצרי דיגיטל לסוגיהם, פיתוח ותחזוקת אתרי אינטרנט ועמודי נחיתה.

יניב מטרני-אבנון

מנהל קמפיינים ודאטה אנליסט

מומחה להקמה ואופטימזציה של קמפיינים ברשתות חיפוש ורשתות חברתיות. מתמחה באנליזה של אתרים תוך התמקדות בגוגל אנליטיקס, תג מנג'ר וכלי אופטימיזציה שונים. 

תמר קבלרציק

מתכנתת

בעלת שנות ניסיון רבות בבניית אתרים ונכסים דיגיטלים וכן הכרות עמוקה ועבודה בשפות הבאות:  HTML / CSS / JavaScript / Jquery / PHP

מדיה

ממליצים עלינו

ממליצים עלינו