ספורט

הספורט הוא מתחומי הליבה של הפרקטיקה השיווקית שלנו מאז שDM Communications נוסדה בשנת 2010. צוות המומחים שלנו ממוקד ביצירת חשיפה עבור לקוחותינו באמצעות בריתות אסטרטגיות, קשרים נרחבים עם עיתונאים ועורכים מן התקשורת המובילה, המלצות של מובילי דעה, יצירת חסויות, ניהול אירועים, פעילות במדיה חברתית, SEO, פעילות דיגיטל למטרות המרה בישראל ובעולם. כמו כן אנחנו מנוסים מאוד בתקשורת משברית וניהול מוניטין עבור ארגונים, עסקים ופרטיים בתחום הספורט.

DM Communications עושה שימוש באסטרטגיה הוליסטית בכדי לספק תקשורת ברמה גבוהה, ליזום שיתופי פעולה ולייעץ תקשורתית לספורטאים המוכשרים איתם אנחנו עובדים. בין אם אנו מתמקדים ביצירת מערך תמיכה שיווקי לחיזוק המותג ובין אם בניהול שיתופי פעולה במדיה, הכוונה הסופית שלנו היא לבנות ולתחזק קריירה משמעותית ומספקת עבור לקוחותינו. אנו מבינים את תקוות לקוחותינו וציפיותיהם ועוזרים להם לממש את הפוטנציאל שלהם, לפרוץ את הגבולות ולהגשים את חלומותיהם.

עם שנים של הצלחה מוכחת בעבודה עם מותגים מובילים בתחום כצרכנות, טק, בגדים, מזון ומשקאות, שירותים פיננסיים, נסיעות ועוד,Communications DM מציידת את לקוחותיה בידע וניסיון בעומק שלעתים רחוקות יימצא בארגון אחר. אנו בונים תכניות תקשורת לאירועים, חסויות, השקות מוצרים, תחרויות, שותפויות ועוד.

יחד עם הספורטאים והמותגים, המשרד שלנו עובד עם חברות ספורט ופלטפורמות תקשורת בתחום הספורט. תחומי הליבה העיקריים שלנו הרלוונטיים לענף הם יחסי הציבור, קמפיינים למטרות המרה ולידים, שיווק במדיה החברתית וכן ניהול מאבקים ומשברים. ניסיוננו הרב בתחום קנה לנו את מעמדנו כמובילים בתחום.