SEO- קידום אורגני

הופכים אתרי אינטרנט לנכסים דיגיטליים בעלי חשיבות גבוהה

צרו קשר

מי אנחנו

DM Communications: סוכנות מובילה ליעוץ תקשורת ושיווק הפועלת בישראל ובשווקים הבינ"ל. אנו מתמחים ביחסי ציבור, ניהול משברים, ניהול מוניטין, קמפיינים למטרות המרה ולידים, SEO ושיווק במדיה החברתית.

שירותי הSEO שלנו – קידום אתרים, אופטימיזציה של נכסים דיגיטליים ועוד, יעילים מאין כמותם וכוללים אסטרטגיה, טקטיקה, מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה של נכסים דיגיטליים מגוונים, יצירת תוכן, בניית לינקים ועוד. כל פעולה שאנו נוקטים נובעת מתוך מטרה להגדיל את התנועה האינטרנטית הרלוונטית לך ולהפיק הפניות רלוונטיות.

אנו מציעים קמפיינים מותאמים אישית הנבנים על פי צרכיו של כל לקוח, ומבטיחים שקיפות, מעקב מדויק, מדידה ואימות.

מתוך שנים של ניסיון, ניתן לומר כי בעוד לכל פרקטיקה שיווקית, מערך פרטני של יתרונות, פתרונות שיווק דיגיטלי לעבודה בצורה הטובה ביותר הם שילוב כלים. לכן, אנו מציעים אסטרטגיה המשלבת טקטיקות וכלים לכל אחד מהלקוחות, על פי מטרותיהם וצרכיהם ובכדי להגדיל את יחס וכמות ההמרות וההכנסות.

ב DM Communications, אנו מציעים מגוון של שירותי SEO ושיטות לנווט את הארגון שלך למטרותיו.

שירותים

מעקב אחר ניקוד ומיקום

אנו בDM Communications, מפעילים תוכנות מתקדמות שונות המאפשרות לנו לעקוב באופן אוטומטי ורציף אחר המיקום והדירוג שלל כל נכס דיגיטלי הרלוונטי לך.
קראו עוד...

בניית לינקים

מנועי החיפוש המובילים, סורקים את המרחב האינטרנטי העצום ללא הרף. קישורים הם החוליה המחברת בין הדפים והנכסים הדיגיטליים השונים. ניתוח הקישורים מגלה לאלגוריתם של מנוע החיפוש, כיצד הדפים קשורים זה לזה ובאילו דרכים.
קראו עוד...

אופטימיזיציה של נכסים דיגיטליים

אופטימיזציה של נכסים דיגיטליים מתייחסת לשיפור הנראות, הניקוד וההתייחסות של מנועי חיפוש מובילים כGoogle, Bing, Yahoo ועוד, לאתר המיועד לגלישה מהדסקטופ, אתר ייעודי לסלולר, כתבה, חשבונות במדיה החברתית ואפילו עמודי נחיתה.
קראו עוד...

מחקר מילות מפתח

חקר מילות מפתח הוא מנקודות הליבה בקמפיין SEO. השאיפה היא לזהות מילים וביטויים בעלי פופולריות גבוהה בקרב קהלי היעד, כאשר אלו משתמשים במנוע חיפוש.
קראו עוד...

ניתוח SEO

מנועי החיפוש משתמשים במאות גורמים כדי לקבוע איזה אתר יהיה מדורג כגבוה ביותר עבור מילות מפתח ספציפיות.Google בלבד, יש יותר מ580 משתנים המשפיעים על הדירוג.
קראו עוד...

לקוחותינו

סקטורים

יצירת קשר

הצוות שלנו

דודי מליץ

יזם ושותף בכיר בDM Communications.

בעל 16 שנות ניסיון בעולם התקשורת. אושיית תקשורת, מומחה ליחסי ציבור, אסטרטגיה שיווקית ותקשורתית, משברים ושיווק בדיגיטל. מייעץ לחברות בינ"ל בתחומים ומגוונים.

שירי קידר

מנכל"ית ושותפה בחברת הדיגיטל

מנהלת את פעילות חברת השיווק הדיגיטלי מאז 2010. Google Partner, מומחית SEO, מומחית בניהול קמפיינים מורכבים ורחבי היקף בפייסבוק

איתמר קל

מנכ"ל ושותף בDM Communications

איש ביצוע מוכוון מטרה ותוצאות. בעל ניסיון של 10 שנים בניהול תיקי לקוחות בתחומים מגוונים.

זוהר שרבי

מנהל מחלקת ORM

בעל ותק רב בטיפול בתיקי ORM מתחומים מגוונים. בעל יכולת לחקור תיקים לעומקם ולתכנן אסטרטגיה יעילה בהתאם.

אדיר אלון

יועץ תקשורת

מומחה בעל ותק לתקשורת בינ"ל ויחסים בינ"ל.

קארין מלכה

מנהלת תפעול

בעלת ניסיון בן 8 שנים בניהול מערכות וניהול כח אדם. מומחית ליחסי אנוש, ניהול מערכות והנעת תהליכים.

יהב כהן

יועץ תקשורת

בעל ניסיון רב בטיפול בתיקי לקוחות מתחומים מגוונים. איש ביצוע, חדור מטרה עם זיקה לאקטואליה ופוליטיקה.

אפרת כרמי

מעצבת web ומומחית UI/UX

בעלת ניסיון עשיר בעיצוב WEB, תכנון ועיצוב מוצרי דיגיטל לסוגיהם, פיתוח ותחזוקת אתרי אינטרנט ועמודי נחיתה.

יניב מטרני-אבנון

מנהל קמפיינים ודאטה אנליסט

מומחה להקמה ואופטימזציה של קמפיינים ברשתות חיפוש ורשתות חברתיות. מתמחה באנליזה של אתרים תוך התמקדות בגוגל אנליטיקס, תג מנג'ר וכלי אופטימיזציה שונים. 

תמר קבלרציק

מתכנתת

בעלת שנות ניסיון רבות בבניית אתרים ונכסים דיגיטלים וכן הכרות עמוקה ועבודה בשפות הבאות:  HTML / CSS / JavaScript / Jquery / PHP

ממליצים עלינו

ממליצים עלינו