יחסי ציבור

יוצרים תוקף ומודעות למותג שלך – משפיעים על סדר היום הציבורי

צרו קשר

מי אנחנו

DM Communications: סוכנות מובילה ליעוץ תקשורת ושיווק הפועלת בישראל ובשווקים הבינ"ל. אנו מתמחים ביחסי ציבור, ניהול משברים, ניהול מוניטין, קמפיינים למטרות המרה ולידים, SEO ושיווק במדיה החברתית.

DM Communications  היא חברה גלובלית מובילה בתחום יחסי הציבור. ההצלחה שלנו מבוססת על צוות מומחים, קשרים הולכים וגדלים, יצירת תוכן והשפעה על סדר היום הציבורי. כל זאת באמצעות כלים שונים העומדים לרשותנו.

אנו משתמשים בהבנה של מגוון תחומים כגון יחסי ציבור קלאסיים, מסעות פרסום דיגיטליים, אופטימיזציה למנועי חיפוש וניהול משברים כדי ליצור מענה ייחודי, שלם ומתאים יותר לעולם התקשורת המשתנה של ימינו.

אנו מובילים מותגים, חברות ועסקים למודעות רחבה, נוכחות איכותית ומגע עם קהלי היעד שלהם. המטרה שלנו היא לעזור לך ליצור מערכת יחסים עם קהל המטרה הרלוונטי לך, לייצר עבורך מעורבות פעילה, וכן לשמור על האינטרסים שלך בתהליך.

בשנת 2010 נטע דודי מליץ את הזרעים למה שיהפוך לשירות חדש בנוף יחסי הציבור, כזה שיגדיר מחדש את תפקידה של סוכנות יח"צ. כיום, החברה המשרתת עשרות לקוחות מתחומים שונים בישראל ובעולם, יוצרת פתרונות המשלבים כלים ייחודיים, חזון רחב וחשיבה יצירתית.

דבקות במטרה, מצוינות, יצירתיות ופרודוקטיביות הם חלק מהערכים שלנו ומאפשרים לנו לסייע ללקוחות להגיע למטרות שלהם וכן לבנות קשרים מועילים עם קהל היעד שלהם.

"מיקרו-מסג'ינג"

עולם התקשורת השתנה בשנים האחרונות ללא הכר. ערוצי מדיה אשר נהנו מחשיפה נרחבת הפכו לערוצי נישה. צריכת התקשורת השתנתה, ומותג המעוניין לשמור על מודעות רחבה ונוכחות בקרב קהל היעד שלו חייב להפנים את שאירע ולפעול בהתאם.

אנו מומחים בלמקסם את היעילות של כתבות אורגניות שאנו יוצרים באמצעות הקשר שלנו לעיתונאים ועורכים במדיות המובילות על ידי יישום שיטה בשם "מיקרו-מסג'ינג". במילים פשוטות, בעוד מאמר בתקשורת יוצר תוקף עבור המותג, לא ניתן להבטיח כי קהל היעד ייחשף אליו. אנו משתמשים ברשתות החברתיות ובכלים דיגיטליים שונים העומדים לרשותנו כדי למקד פרסום ממומן הלקוח מקמפיינים למטרות המרה, בקהלים הרלוונטיים למותג. זאת בכדי לוודא שאנו חושפים אותם למאמרים שאנו מפרסמים באמצעי התקשורת הקלאסיים.

באמצעות שילוב זה של כלים מעולמות שיווק שונים, אנו מגבירים את המודעות, הנוכחות, והאמון במותג.

שירותים

ניהול משברים

אנו סוכנות עתירת ניסיון בניהול משברים תקשורתיים בישראל ובעולם בתחומים מגוונים. מאחורינו משברים בתחום הפיננסים, הבריאות, הרגולציה, הספורט, המזון והמשקאות, הפוליטיקה, הביטוח, העמותות, התשתיות, הנדל"ן, ועוד.
קראו עוד...

מיקרו מסג'ינג

מיקרו-מסג'ינג היא שיטת פעולה המשלבת יצירת תוקף למותג או רעיון על ידי חשיפה בכלי התקשורת הקונסרבטיביים עם חשיפה אפקטיבית של הפרסום לקהל היעד באמצעות כלים הלקוחים מעולמות הדיגיטל.
קרא עוד...

חיבורים וקשרים

ניסיון הרב שיש לנו בעבודה בזירות התקשורת השונות, יצר עבורנו מערכות קשרים ענפות באלפי כלי תקשורת, במוקדי שיח רשת, עם גורמים בכירים במשק, מקבלי החלטות וגורמים מסחריים מובילים.
קראו עוד...

אסטרטגיה תקשורתית

בבסיסה של כל פעילות תקשורתית, צריכה לעמוד תכנית אסטרטגית ממנה ייגזר אופן הפעולה. רק עבודה סדורה, המבוססת על תכנית שבחנה פרמטרים כמטרות, קהלי יעד, מסרים, כלי תקשורת רלוונטיים, ומדידה, תוביל לתוצאה משמעותית.
קראו עוד...

ניהול תוכן, מדיה חברתית וקהילות

תוכן הוא מגרש המשחקים שלנו. בין אם מדובר בתוכן שיווקי באופיו, תוכן שנועד לאתר בתחום מסוים, תוכן שעתיד להתפרסם ככתבה אורגנית באופייה וכן תוכן לרשתות החברתיות, אנו נדע לייצר אותו. טקסט, תמונה, וידאו או סאונד, אנו אשפים בכל מה שקשור בתוכן על שלל צורותיו.
קראו עוד...

פרסום כתבות בכלי התקשורת

הצוות המקצועי שלנו, מגיע מעבודה בכלי התקשורת המובילים, ממערכי דוברות של ארגונים גדולים וממשרדים העוסקים בתקשורת. רקמת הקשרים שלנו במדיה הישראלית והבינ"ל ענפה ואנו במגע רציף עם אלפי כתבים, עורכים וגורמים במדיה הרלוונטית לישראל וכן לזו העולמית.
קראו עוד...

לקוחותינו

סקטורים

יצירת קשר

הצוות שלנו

דודי מליץ

יזם ושותף בכיר בDM Communications.

בעל 16 שנות ניסיון בעולם התקשורת. אושיית תקשורת, מומחה ליחסי ציבור, אסטרטגיה שיווקית ותקשורתית, משברים ושיווק בדיגיטל. מייעץ לחברות בינ"ל בתחומים ומגוונים.

שירי קידר

מנכל"ית ושותפה בחברת הדיגיטל

מנהלת את פעילות חברת השיווק הדיגיטלי מאז 2010. Google Partner, מומחית SEO, מומחית בניהול קמפיינים מורכבים ורחבי היקף בפייסבוק

איתמר קל

מנכ"ל ושותף בDM Communications

איש ביצוע מוכוון מטרה ותוצאות. בעל ניסיון של 10 שנים בניהול תיקי לקוחות בתחומים מגוונים.

זוהר שרבי

מנהל מחלקת ORM

בעל ותק רב בטיפול בתיקי ORM מתחומים מגוונים. בעל יכולת לחקור תיקים לעומקם ולתכנן אסטרטגיה יעילה בהתאם.

אדיר אלון

יועץ תקשורת

מומחה בעל ותק לתקשורת בינ"ל ויחסים בינ"ל.

קארין מלכה

מנהלת תפעול

בעלת ניסיון בן 8 שנים בניהול מערכות וניהול כח אדם. מומחית ליחסי אנוש, ניהול מערכות והנעת תהליכים.

יהב כהן

יועץ תקשורת

בעל ניסיון רב בטיפול בתיקי לקוחות מתחומים מגוונים. איש ביצוע, חדור מטרה עם זיקה לאקטואליה ופוליטיקה.

אפרת כרמי

מעצבת web ומומחית UI/UX

בעלת ניסיון עשיר בעיצוב WEB, תכנון ועיצוב מוצרי דיגיטל לסוגיהם, פיתוח ותחזוקת אתרי אינטרנט ועמודי נחיתה.

יניב מטרני-אבנון

מנהל קמפיינים ודאטה אנליסט

מומחה להקמה ואופטימזציה של קמפיינים ברשתות חיפוש ורשתות חברתיות. מתמחה באנליזה של אתרים תוך התמקדות בגוגל אנליטיקס, תג מנג'ר וכלי אופטימיזציה שונים. 

תמר קבלרציק

מתכנתת

בעלת שנות ניסיון רבות בבניית אתרים ונכסים דיגיטלים וכן הכרות עמוקה ועבודה בשפות הבאות:  HTML / CSS / JavaScript / Jquery / PHP

ממליצים עלינו

ממליצים עלינו