המגזר הציבורי

מערך ייעוץ התקשורת והשיווק הפוליטי אותו אנו מציעים מתפרס על פני מגוון רחב של שירותים. החל מיחסי ציבור, תקשורת בינלאומית, לאומית ואזורית ודרך עבודה ברמה המפלגתית וכן עם או מול ארגונים קשורים (תאגידים, עמותות, איגודים מקצועיים).

מטרתנו היא להציג נושאי תפקידים, מצע ותוכניות בהשוואה לתת-מערכות אחרות בחברה. בדרך זו, אנו מייצרים תשומת לב ועניין, וכן מעלים את רמת המודעות ומיצוב הפרופיל הציבורי של העמדות והאינטרסים שלך. יחסי ציבור בפוליטיקה משמשים להעברת מידע ועיצוב דעה פוליטית.

ארגונים ואגודות המאופיינות בצריכת תקשורת, מידע ותשומת לב ציבורית מפיקים ערך רב מתכנון נכון והוצאה לפועל של מערך יחסי ציבור פוליטיים אל התקשורת. למותר לציין כי קשרי עיתונות ומדיה בהם אנו מאופיינים, הם המפתח ליחסי ציבור פוליטיים מוצלחים.

המומחים שלנו בDM Communications מנהלים דיאלוג עם קבוצות קהלי היעד המרכזיות ואחרות, כגון חברים, נושאי תפקידים, מצביעים, מפלגות פוליטיות אחרות ובעלי עניין, בכדי לבנות ולקדם אקלים נוח שיסייע להבנה הדדית, נאמנות וגישור אינטרסים. אנו מתווכים דו-כיווניים בין פוליטיקה, תקשורת, כלכלה, ממשל וחברה אזרחית.