מנטורים

DM Communications, משרד המרכז ניסיון רב ומטפל בעשרות תיקים. אנשי הארגון עתירי ניסיון תקשורתי, מרכזים ידע רב ומגויסים מכלי התקשורת השונים, חברות הפקה מובילות, מערכות דוברות של גופים ציבוריים ועוד. אסטרטגיה זו מסייעת בהבנת השדה התקשורתי וכן לתחזוקתה של רשת היכרויות ענפה וקשרי עבודה רבים. המשרד עדכני ועכשווי בתפיסותיו, הצוות יצירתי, מעז ומאופיין בחשיבה פורצת גבולות.

אנו מתמחים בבניית תדמית לאדם, גוף, מוסד או חברה, בכדי שאלו יהפכו למוכרים ביותר בתחומם ולעתים מוכרים גם בציבוריות הרחבה ובהקשר לתחום עיסוקם. זאת על ידי תכנית תקשורתית שמטרתה יצירת קשר קוגניטיבי בין שמו של האדם או המותג לתחום עיסוקו בעיני קהלי המטרה וכן קהלים רחבים יותר.

מובילת דעה, גורו, מנטור, אוטוריטה וכיו"ב. כולם סופרלטיבים המתארים את מה שנתפס בעני החברה כמודל ממנו יש ללמוד ואחר עצותיו ודרכיו ללכת. בכדי להפוך מותג, אדם או ארגון לכאלו שיתפסו כאורים ותומים בענף ספציפי, יש לפעול בצורה סדורה ושיטתית עד להגעה למטרה.

מובילי דעה המשווקים מוצר הרלוונטי לקהל קצה רחב, לרוב יתאפיינו בעניין להפוך למוכרים בכל בית בישראל (עולם הדיאטות למשל). לעומת זאת, ככל שקהל הקצה הולך ונהיה צר יותר, פוחת הצורך המידי בהכרה ארצית וקודם לכך הצורך בהכרה על ידי קהל ממוקד יותר (למשל עורכי דין). עם זאת, בשני המקרים, חשיפה רחבה תורמת ליוקרה ולמיצוב של המותג, האדם או הארגון בעיני קהל היעד, צר או רחב ככל שיהיה.

הפיכת מותג, אדם או מוסד למוביל דעה או מושא להערצה, היא בעלת ערך שיווקי. בעוד שהציבור נוטה להשוות בין מוצרי המדף השונים, על פי פרמטרים שונים ומוכרים, גורו, בתחומים כעריכת דין, פיננסים וכו' וכן בתחומים הפונים לקהלים רחבים כהרזיה, אופנה, קוסמטיקה, צרכנות ועוד, נהנה מיתרון. מוביל דעה, אינו נשפט על פי הקריטריונים הרגילים ונהנה מאפקט שברובו פסיכולוגי – סוציולוגי במהותו והוא הערך המוסף שיוצרת עבורו ההערכה וההערצה. אלו נוצרות כתוצאה מהגברת התודעה והמיצוב כלפיו על ידי כלי התקשורת.

אנו מומחים בבניית תכניות תקשורתיות מסוג זה. אלו לוקחות בחשבון את תחום העיסוק, אופיו של הגוף או האדם אותו יש לבנות תקשורתית וכן את צרכי כלי התקשורת הרלוונטיים, עליהם יש לענות בכדי להגיע למטרה.