קמפיינים להמרה ולידים

הופכים חשיפה אינטרנטית לעסקאות

צרו קשר

מי אנחנו

DM Communications: סוכנות מובילה ליעוץ תקשורת ושיווק הפועלת בישראל ובשווקים הבינ"ל. אנו מתמחים ביחסי ציבור, ניהול משברים, ניהול מוניטין, קמפיינים למטרות המרה ולידים, SEO ושיווק במדיה החברתית.

ב DM Communications, המטרה שלנו היא לחדד את ביצועי קמפיין ההמרה שלך.

בעוד שלא כל הקליקים מועילים באותה מידה, אנו ממקדים את מאמצינו בקהלים הנכונים, בפלטפורמות מדיה הרלוונטיות להם כגון: AdWords, Facebook, Bing, LinkedIn ועוד. זאת כדי ליצור תנועה יעילה לאתר שלך.

אנו מייצרים דפי נחיתה מותאמים אישית, מודעות ממירות ונכסים דיגיטליים יעילים. כמו כן מומחים לבדיקות A/B כדי לוודא שהתנועה מומרת למכירות או להפניות ובשיעורי המרה גבוהים ככל הניתן.

אנו מגדירים אבני דרך ראליות עם כל אחד מהלקוחות שלנו כדי לקבוע מטרות ולוח זמנים המחובר אל הקרקע. לבסוף, אנו מנתחים ומודדים כל מסע פרסום כדי לקבוע מהו ה- ROI שלו.

כאשר אתה עובד אתנו, אתה בידיים של אנשי צוות מנוסים בPPC, מעצבים מיומנים ומקצוענים באופטימיזציה של שיעור המרות. צוות של מומחים מוכשרים מטעמנו יבטיח שהתנועה האינטרנטית שלך תייצר מכירות, המרות, רישומים וכו'.

אנו משתמשים בכלים חדשים, בעלי ביצועים גבוהים להשגת יעילות מרבית.

קמפיינים ליצירת לידים הם מאבק דינמי ומתמשך. אנו נמצאים שם כל הזמן, מחוברים אל הדופק של עולם התקשורת המשתנה, ומבצעים אופטימיזציה בלתי פוסקת של קמפיין הפרסום שלך.

שירותים

שיווק אפליקציות ופעילות בסלולר

DM Communications היא סוכנות בינ"ל ליעוץ תקשורת. אחד מתחומי הפוקוס המרכזיים שלנו הוא שיווק בעולם המובייל. אנו מציעים פתרונות שיווקיים מכווני תוצאה ב
קראו עוד...

Pixels

כלי אחד מיני רבים, שנועד לפלח תנועה אינטרנטית על פי התנהגות הגולשים בתוך נכס דיגיטלי ומחוצה לו. פיקסל הממוקם בנכס דיגיטלי כזה או אחר, צובר אינפורמציה אודות אופי הגלישה האינטרנטי אליו הוא נחשף.
קראו עוד...

שיווק באמצעות אימיילים

E-mail marketing היא משיטות השיווק היעילות ביותר ואף הוכתרה כענף השיווק היעיל ביותר בארה"ב מספר שנים ברציפות. מדובר באמצעי זול, מדויק וממיר. כלי שיווקי שכל עסק צריך לשקול.
קראו עוד...

מדידת תוצאות

DM Communications, היא סוכנות מוכוונת תוצאה. אנו מודדים כל פעולה אותה אנו מבצעים על מנת לבדוק את ההשקה של אלו למטרות שהוגדרו מראש.
קראו עוד...

E-commerce

מחלקת ה E-commerce שלנו מורכבת מקבוצה נלהבת של מעצבים, מפתחים ומקצוענים בתחום השיווק הדיגיטלי בעלי זיקה עמוקה ל E-commerce.
קראו עוד...

פיתוח אתרים ועמודי נחיתה

אנו בונים נכסים דיגיטליים שממירים. הניסיון האדיר שלנו בשיווק דיגיטלי והצוות המקצועי הכולל מפתחים, גרפיקאים, מומחי UX וUI,
קראו עוד...

מעקב אחר שיחות

נו עובדים עם שירותים שונים המאפשרים לנו לנתח את הנתונים הטלפוניים הרלוונטים לנכס הדיגיטלי. המיקום ממנו התבצעה השיחה, משך הזמן שלה, האם קיבלה מענה, ימים ושעות בהם נכנסו שיחות ועוד
קראו עוד...

וידאו וגרפיקה

מחלקת הגרפיקה שלנו מורכבת ממומחים בUX וUI ואנשי מיתוג בעלי יכולת העברת מסר מהיר ויעיל באמצעים ויזואליים.
קראו עוד...

PPC, AdWords ופרסום מוכוון המרה ברשתות חברתיות

זירה הדיגיטלית שזורה באפשרויות פרסום ושיווק שונות. בין אם מדובר בפרסום במסגרת מנועי חיפוש, ברשתות מודעות הפרוסות באתרים שונים, ברשתות חברתיות המציעות אפשרויות פרסום ועוד, אנו נדע לספק את הפתרון המתאים ביותר.
קראו עוד...

לקוחותינו

סקטורים

יצירת קשר

הצוות שלנו

דודי מליץ

יזם ושותף בכיר בDM Communications.

בעל 16 שנות ניסיון בעולם התקשורת. אושיית תקשורת, מומחה ליחסי ציבור, אסטרטגיה שיווקית ותקשורתית, משברים ושיווק בדיגיטל. מייעץ לחברות בינ"ל בתחומים ומגוונים.

שירי קידר

מנכל"ית ושותפה בחברת הדיגיטל

מנהלת את פעילות חברת השיווק הדיגיטלי מאז 2010. Google Partner, מומחית SEO, מומחית בניהול קמפיינים מורכבים ורחבי היקף בפייסבוק

איתמר קל

מנכ"ל ושותף בDM Communications

איש ביצוע מוכוון מטרה ותוצאות. בעל ניסיון של 10 שנים בניהול תיקי לקוחות בתחומים מגוונים.

זוהר שרבי

מנהל מחלקת ORM

בעל ותק רב בטיפול בתיקי ORM מתחומים מגוונים. בעל יכולת לחקור תיקים לעומקם ולתכנן אסטרטגיה יעילה בהתאם.

אדיר אלון

יועץ תקשורת

מומחה בעל ותק לתקשורת בינ"ל ויחסים בינ"ל.

קארין מלכה

מנהלת תפעול

בעלת ניסיון בן 8 שנים בניהול מערכות וניהול כח אדם. מומחית ליחסי אנוש, ניהול מערכות והנעת תהליכים.

יהב כהן

יועץ תקשורת

בעל ניסיון רב בטיפול בתיקי לקוחות מתחומים מגוונים. איש ביצוע, חדור מטרה עם זיקה לאקטואליה ופוליטיקה.

אפרת כרמי

מעצבת web ומומחית UI/UX

בעלת ניסיון עשיר בעיצוב WEB, תכנון ועיצוב מוצרי דיגיטל לסוגיהם, פיתוח ותחזוקת אתרי אינטרנט ועמודי נחיתה.

יניב מטרני-אבנון

מנהל קמפיינים ודאטה אנליסט

מומחה להקמה ואופטימזציה של קמפיינים ברשתות חיפוש ורשתות חברתיות. מתמחה באנליזה של אתרים תוך התמקדות בגוגל אנליטיקס, תג מנג'ר וכלי אופטימיזציה שונים. 

תמר קבלרציק

מתכנתת

בעלת שנות ניסיון רבות בבניית אתרים ונכסים דיגיטלים וכן הכרות עמוקה ועבודה בשפות הבאות:  HTML / CSS / JavaScript / Jquery / PHP

ממליצים עלינו

ממליצים עלינו