פעילות בחו"ל

המדיה העולמית בכף ידך

צרו קשר

מי אנחנו

DM Communications: סוכנות מובילה ליעוץ תקשורת ושיווק הפועלת בישראל ובשווקים הבינ"ל. אנו מתמחים ביחסי ציבור, ניהול משברים, ניהול מוניטין, קמפיינים למטרות המרה ולידים, SEO ושיווק במדיה החברתית.

DM Communications: סוכנות שיווק וייעוץ תקשורת, המתמחה ביחסי ציבור, ניהול משברים, ניהול מוניטין, קמפיינים למטרות המרה, שיווק מדיה חברתית וSEO בזירה המקומית וכן בזירה הבינ"ל.

ההצלחה שלנו מבוססת על צוות של מומחים, קשרים ההולכים וגדלים בתקשורת, יצירת תוכן יצירתי ושימוש טקטי בקמפיינים וכלים דיגיטליים מתוחכמים. אלו ועוד מובילים אותנו להשגת השפעה על סדר היום הציבורי בישראל ומעבר לים.

כ50% מפעילות הסוכנות כיום היא בעבור לקוחות בין לאומיים. כאלו שאינם ממוקמים בישראל או כאלו הממוקמים בארץ אך פונים לקהילה העולמית. בין אם נדרש ליצור אימפקט במדינה ספציפית ובין אם נידרש לייצר פעולה חוצת גבולות ומדינות על פי סקטור פעילות ספציפי, נדע ליישם זאת ולרתום את קשרינו המרובים למובילי דעה כתבים וגופי מדיה לטובת העניין.

אנו מחוברים לאלפי כתבים ברחבי העולם. אירופה המערבית ומזרח אירופה, רוסיה, מדינות יבשת אמריקה הדרומית, ארה"ב וקנדה, אוסטרליה, הודו, סין, יפן, דרום קוריאה, מדינות אפריקה, המזה"ת ועוד. כולם בהישג ידנו. כך גם קשרינו עם מובילי דעה בזירה הבינ"ל, וכן יכולת השיווק הדיגיטלי שלנו. בין אם נדרש ליצור קמפיין לידים ובין אם נדרש ליצור תקשורת אורגנית, היכולות המגוונות שלנו יתרמו לכל אחד מלקוחותינו.

נוסף לאמור יש לנו יכולת לפעול ב-למעלה מ40 שפות. עובדה התורמת לתחושת השייכות אותה אנו מקנים לכל לקוח בו אנו מטפלים, עבור המדינה הספציפית מולה אנו פועלים. 

ההבנה העמוקה שלנו בערוצי השיווק והיכולת שלנו לשלב את כולם ביחד יוצרת יתרון עבורנו. בעולם המדיה של היום, הגבולות המסמנים את סופו של כלי שיווקי אחד ותחילתו של האחר מטושטשים. שילוב של טקטיקות ומתודולוגיות מתחומי הדיגיטל, התוכן ויחסי ציבור יוצר כלי שיווק חדש ורב-עוצמה, שבו השלם עולה על סכום חלקיו.

שירותים

ניהול משברים

אנו סוכנות עתירת ניסיון בניהול משברים תקשורתיים בישראל ובעולם בתחומים מגוונים. מאחורינו משברים בתחום הפיננסים, הבריאות, הרגולציה, הספורט, המזון והמשקאות, הפוליטיקה, הביטוח, העמותות, התשתיות, הנדל"ן, ועוד.
קראו עוד...

מיקרו מסג'ינג

מיקרו-מסג'ינג היא שיטת פעולה המשלבת יצירת תוקף למותג או רעיון על ידי חשיפה בכלי התקשורת הקונסרבטיביים עם חשיפה אפקטיבית של הפרסום לקהל היעד באמצעות כלים הלקוחים מעולמות הדיגיטל.
קרא עוד...

חיבורים וקשרים

ניסיון הרב שיש לנו בעבודה בזירות התקשורת השונות, יצר עבורנו מערכות קשרים ענפות באלפי כלי תקשורת, במוקדי שיח רשת, עם גורמים בכירים במשק, מקבלי החלטות וגורמים מסחריים מובילים.
קראו עוד...

אסטרטגיה תקשורתית

בבסיסה של כל פעילות תקשורתית, צריכה לעמוד תכנית אסטרטגית ממנה ייגזר אופן הפעולה. רק עבודה סדורה, המבוססת על תכנית שבחנה פרמטרים כמטרות, קהלי יעד, מסרים, כלי תקשורת רלוונטיים, ומדידה, תוביל לתוצאה משמעותית.
קראו עוד...

ניהול תוכן, מדיה חברתית וקהילות

תוכן הוא מגרש המשחקים שלנו. בין אם מדובר בתוכן שיווקי באופיו, תוכן שנועד לאתר בתחום מסוים, תוכן שעתיד להתפרסם ככתבה אורגנית באופייה וכן תוכן לרשתות החברתיות, אנו נדע לייצר אותו. טקסט, תמונה, וידאו או סאונד, אנו אשפים בכל מה שקשור בתוכן על שלל צורותיו.
קראו עוד...

פרסום כתבות בכלי התקשורת

הצוות המקצועי שלנו, מגיע מעבודה בכלי התקשורת המובילים, ממערכי דוברות של ארגונים גדולים וממשרדים העוסקים בתקשורת. רקמת הקשרים שלנו במדיה הישראלית והבינ"ל ענפה ואנו במגע רציף עם אלפי כתבים, עורכים וגורמים במדיה הרלוונטית לישראל וכן לזו העולמית.
קראו עוד...

לקוחותינו

סקטורים

יצירת קשר

הצוות שלנו

דודי מליץ

יזם ושותף בכיר בDM Communications.

בעל 16 שנות ניסיון בעולם התקשורת. אושיית תקשורת, מומחה ליחסי ציבור, אסטרטגיה שיווקית ותקשורתית, משברים ושיווק בדיגיטל. מייעץ לחברות בינ"ל בתחומים ומגוונים.

שירי קידר

מנכל"ית ושותפה בחברת הדיגיטל

מנהלת את פעילות חברת השיווק הדיגיטלי מאז 2010. Google Partner, מומחית SEO, מומחית בניהול קמפיינים מורכבים ורחבי היקף בפייסבוק

איתמר קל

מנכ"ל ושותף בDM Communications

איש ביצוע מוכוון מטרה ותוצאות. בעל ניסיון של 10 שנים בניהול תיקי לקוחות בתחומים מגוונים.

זוהר שרבי

מנהל מחלקת ORM

בעל ותק רב בטיפול בתיקי ORM מתחומים מגוונים. בעל יכולת לחקור תיקים לעומקם ולתכנן אסטרטגיה יעילה בהתאם.

אדיר אלון

יועץ תקשורת

מומחה בעל ותק לתקשורת בינ"ל ויחסים בינ"ל.

קארין מלכה

מנהלת תפעול

בעלת ניסיון בן 8 שנים בניהול מערכות וניהול כח אדם. מומחית ליחסי אנוש, ניהול מערכות והנעת תהליכים.

יהב כהן

יועץ תקשורת

בעל ניסיון רב בטיפול בתיקי לקוחות מתחומים מגוונים. איש ביצוע, חדור מטרה עם זיקה לאקטואליה ופוליטיקה.

אפרת כרמי

מעצבת web ומומחית UI/UX

בעלת ניסיון עשיר בעיצוב WEB, תכנון ועיצוב מוצרי דיגיטל לסוגיהם, פיתוח ותחזוקת אתרי אינטרנט ועמודי נחיתה.

יניב מטרני-אבנון

מנהל קמפיינים ודאטה אנליסט

מומחה להקמה ואופטימזציה של קמפיינים ברשתות חיפוש ורשתות חברתיות. מתמחה באנליזה של אתרים תוך התמקדות בגוגל אנליטיקס, תג מנג'ר וכלי אופטימיזציה שונים. 

תמר קבלרציק

מתכנתת

בעלת שנות ניסיון רבות בבניית אתרים ונכסים דיגיטלים וכן הכרות עמוקה ועבודה בשפות הבאות:  HTML / CSS / JavaScript / Jquery / PHP

ממליצים עלינו

ממליצים עלינו