הצעות מטבע ראשוניות – ICOs

הצרכים של מיזם שמטרתו לגייס כסף באמצעות ICO מגוונים. זאת כאשר נדרשת פעילות מסונכרנת בין כל ענפי השיווק הפועלים עבורו.

בהתבסס על ניסיוננו הרב בתעשייה, פיתחנו שיטה רב ערוצית להתמודדות עם אפיקי השיווק השונים הרלוונטיים לכל פרויקט מימון המונים ולICOs בפרט. יחד, נגדיר את המטרות, קהלי היעד, המסרים הרלוונטיים וערוצי המדיה והשיווק בכדי ליצור מעורבות של הקהל. אנו נייצר את הטקטיקה כדי להניע חשיפה. הכל תחת לוח זמנים קפדני והבנת השדה התוסס ודינאמי המשתנה ללא הרף.

המסר שאתה מעביר הוא בעל חשיבות מרבית בסצנת מימון ההמונים. חשוב ליצור אמון בקרב קהלי היעד תוך פישוט רעיונות מורכבים בעת ובעונה אחת. נבחן את הWhite Paper ומתוך סיעור מוחות משותף נייצר קמפיין שיגע בכל הנקודות הרלוונטיות ל- ICO, ובמטרה ליצור מעורבות.

אנו נסייע לחשוף את המיזם שלך לקשרנו המרובים בתקשורת העולמית והישראלית, שכן אנו נמצאים בקשר ישיר עם כתבים ועורכים בכלי תקשורת מרכזיים כמו גם בפלטפורמות נישה רלוונטיות. אנו מכסים מגזרים רלוונטיים כגון כספים, עסקים, קריפטו, Blockchain, טכנולוגיה ועוד. צוות המומחים שלנו בקיא במדיה חברתית, בלוגים, ניהול קהילות ורשתות חברתיות וכן בקשר רצוף עם מובילי דעה עם דגש על תעשייה זו בפרט.

בנוסף לכך, אנו מומחים בניהול משברים, ניהול מוניטין ו- SEO, כלים שאנו משתלבים ביעילות לפי הצורך, ומאפשרים לנו למנוע תקשורת מזיקה וכן לשלוט על הנראות של הדף הראשון ב- Google כאשר מתבצע חיפוש של שם המותג ועוד.