הצעות מטבע ראשוניות - ICOs

מחברים את עולם ההשקעות המסורתי לעולם החדש

צרו קשר

הצעות מטבע ראשוניות - ICOs

הצרכים של מיזם שמטרתו לגייס כסף באמצעות ICO מגוונים. זאת כאשר נדרשת פעילות מסונכרנת בין כל ענפי השיווק הפועלים עבורו.

בהתבסס על ניסיוננו הרב בתעשייה, פיתחנו שיטה רב ערוצית להתמודדות עם אפיקי השיווק השונים הרלוונטיים לכל פרויקט מימון המונים ולICOs בפרט. יחד, נגדיר את המטרות, קהלי היעד, המסרים הרלוונטיים וערוצי המדיה והשיווק בכדי ליצור מעורבות של הקהל. אנו נייצר את הטקטיקה כדי להניע חשיפה. הכל תחת לוח זמנים קפדני והבנת השדה התוסס ודינאמי המשתנה ללא הרף.

המסר שאתה מעביר הוא בעל חשיבות מרבית בסצנת מימון ההמונים. חשוב ליצור אמון בקרב קהלי היעד תוך פישוט רעיונות מורכבים בעת ובעונה אחת. נבחן את הWhite Paper ומתוך סיעור מוחות משותף נייצר קמפיין שיגע בכל הנקודות הרלוונטיות ל- ICO, ובמטרה ליצור מעורבות.

אנו נסייע לחשוף את המיזם שלך לקשרנו המרובים בתקשורת העולמית והישראלית, שכן אנו נמצאים בקשר ישיר עם כתבים ועורכים בכלי תקשורת מרכזיים כמו גם בפלטפורמות נישה רלוונטיות. אנו מכסים מגזרים רלוונטיים כגון כספים, עסקים, קריפטו, Blockchain, טכנולוגיה ועוד. צוות המומחים שלנו בקיא במדיה חברתית, בלוגים, ניהול קהילות ורשתות חברתיות וכן בקשר רצוף עם מובילי דעה עם דגש על תעשייה זו בפרט.

בנוסף לכך, אנו מומחים בניהול משברים, ניהול מוניטין ו- SEO, כלים שאנו משתלבים ביעילות לפי הצורך, ומאפשרים לנו למנוע תקשורת מזיקה וכן לשלוט על הנראות של הדף הראשון ב- Google כאשר מתבצע חיפוש של שם המותג ועוד.

מי אנחנו

DM Communications: סוכנות מובילה ליעוץ תקשורת ושיווק הפועלת בישראל ובשווקים הבינ"ל. אנו מתמחים ביחסי ציבור, ניהול משברים, ניהול מוניטין, קמפיינים למטרות המרה ולידים, SEO ושיווק במדיה החברתית.

שירותים

יחסי ציבור

DM Communications היא חברה גלובלית מובילה בתחום יחסי הציבור. ההצלחה שלנו מבוססת על צוות מומחים, קשרים הולכים וגדלים, יצירת תוכן והשפעה על סדר היום הציבורי. כל זאת באמצעות כלים שונים העומדים לרשותנו.
קראו עוד...

ניהול משברים

האמון של קהל היעד הרלוונטי בארגון שלך מבוסס על הדרך בה מנוהל המוניטין, וכן כמה חדה ואפקטיבית תהיה התגובה שלך בעת משבר . זה המקום שבו צוות התקשורת שלנו יכול לסייע, במיוחד כאשר המוניטין וכן הון כספי רב מונחים על הכף.
קראו עוד...

קמפיין לידים והמרה

ב DM Communications, המטרה שלנו היא לחדד את ביצועי קמפיין ההמרה שלך. בעוד שלא כל הקליקים מועילים באותה מידה, אנו ממקדים את מאמצינו בקהלים הנכונים, בפלטפורמות מדיה הרלוונטיות להם
קראו עוד...

שיווק ברשתות חברתיות

דו שיח. זו השורה התחתונה כאשר מדובר בשיווק במדיה חברתית. בDM Communications, אנחנו מונעים על ידי הרצון ליצור שיחה חברתית אורגנית על ועבור הלקוחות שלנו.
קראו עוד...

SEO – קידום אורגני

שירותי הSEO שלנו - קידום אתרים, אופטימיזציה של נכסים דיגיטליים ועוד, יעילים מאין כמותם וכוללים אסטרטגיה, טקטיקה, מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה של נכסים דיגיטליים מגוונים, יצירת תוכן, בניית לינקים ועוד.
קראו עוד...

ORM - ניהול מוניטין

DM Communications היא חברה מובילה לניהול מוניטין בישראל וכן בזירה הבינ"ל. הסוכנות עובדת עם עסקים, מותגים, פיגורות בפרופיל תקשורתי גבוה, ומנהלים כדי לסייע להם להשיג ולשמור על נוכחות חיובית באינטרנט ולטפל באזכורים שלילים.
קראו עוד...

פעילות בחו"ל

כ-50% מפעילות הסוכנות כיום היא בעבור לקוחות בין לאומיים, כאלו שאינם ממוקמים בישראל או כאלו הממוקמים בארץ אך פונים לקהילה העולמית.
קראו עוד...

לקוחותינו

סקטורים

יצירת קשר

הצוות שלנו

דודי מליץ

יזם ושותף בכיר בDM Communications.

בעל 16 שנות ניסיון בעולם התקשורת. אושיית תקשורת, מומחה ליחסי ציבור, אסטרטגיה שיווקית ותקשורתית, משברים ושיווק בדיגיטל. מייעץ לחברות בינ"ל בתחומים ומגוונים.

שירי קידר

מנכל"ית ושותפה בחברת הדיגיטל

מנהלת את פעילות חברת השיווק הדיגיטלי מאז 2010. Google Partner, מומחית SEO, מומחית בניהול קמפיינים מורכבים ורחבי היקף בפייסבוק

איתמר קל

מנכ"ל ושותף בDM Communications

איש ביצוע מוכוון מטרה ותוצאות. בעל ניסיון של 10 שנים בניהול תיקי לקוחות בתחומים מגוונים.

זוהר שרבי

מנהל מחלקת ORM

בעל ותק רב בטיפול בתיקי ORM מתחומים מגוונים. בעל יכולת לחקור תיקים לעומקם ולתכנן אסטרטגיה יעילה בהתאם.

אדיר אלון

יועץ תקשורת

מומחה בעל ותק לתקשורת בינ"ל ויחסים בינ"ל.

קארין מלכה

מנהלת תפעול

בעלת ניסיון בן 8 שנים בניהול מערכות וניהול כח אדם. מומחית ליחסי אנוש, ניהול מערכות והנעת תהליכים.

יהב כהן

יועץ תקשורת

בעל ניסיון רב בטיפול בתיקי לקוחות מתחומים מגוונים. איש ביצוע, חדור מטרה עם זיקה לאקטואליה ופוליטיקה.

אפרת כרמי

מעצבת web ומומחית UI/UX

בעלת ניסיון עשיר בעיצוב WEB, תכנון ועיצוב מוצרי דיגיטל לסוגיהם, פיתוח ותחזוקת אתרי אינטרנט ועמודי נחיתה.

יניב מטרני-אבנון

מנהל קמפיינים ודאטה אנליסט

מומחה להקמה ואופטימזציה של קמפיינים ברשתות חיפוש ורשתות חברתיות. מתמחה באנליזה של אתרים תוך התמקדות בגוגל אנליטיקס, תג מנג'ר וכלי אופטימיזציה שונים. 

תמר קבלרציק

מתכנתת

בעלת שנות ניסיון רבות בבניית אתרים ונכסים דיגיטלים וכן הכרות עמוקה ועבודה בשפות הבאות:  HTML / CSS / JavaScript / Jquery / PHP

מדיה

ממליצים עלינו

ממליצים עלינו