תעשייה

בין אם אתה מייצר ציוד עבור לקוחות עסקיים או חומרי כרייה עבור אפיקי הפיתוח העולמי, התעשייה שלך עוברת שינוי גלובלי דרמטי. אנו מביאים את צוות המומחים של DM Communications, וכן אסטרטגיות המבוססות על תובנות ומיקוד בלתי מתפשר בכדי לבנות ערך עסקי, שיסייע לך לנהל את השינוי.

אנו יודעים שאתה עומד בפני צרכי לקוחות דינמיים ומתפתחים, מערכות יחסים הנמתחות על ידי גיאוגרפיה וטכנולוגיה, ומוניטין בסיכון. אנו מסייעים ללקוחותינו לנהל ואף לנצל את ההזדמנויות הגלומות בשינוי השוק המקומי והעולמי. יכולת זו למנף את האופי מכוון-יחסי הB-to-B מבדילה אותנו. בין אם אנו מנחים את צוות המכירות שלך להשתמש בשפה המתאימה ביותר, באנליסטים ובמינוף אירועי מסחר או בהעברת הערך שלך לקהל הרלוונטי ובמקביל לתנודות מחיר הסחורות.

הסיכונים והצרכים בתוך תעשייה כבדה וארגונים הממוקדים בייצור דורשים מגוון רחב של שירותי תקשורת בנוף המקומי וברחבי העולם. הצוות שלנו מספק שירותי שיווק ותקשורת לפתיחת ולתחזוקה של יתרון תחרותי, החל מתוצרי עופרת ועד לתכניות נאמנות לקוחות, החל מקידום בזירת החיפושים המקוונים של הלקוחות ועד החדרת המותג שלך לשווקים חדשים.

כמו כן בקיאים בניהול מוניטין וסיכונים, ניהול משברים, ענייני ציבור ותקשורת פיננסית הרלוונטית לבעלי העניין המרכזיים בעולם בתחום. אנחנו יכולים לעזור וליצור חוסן עבור המותג שלך ולבנות אמון בארגון שלך וכן בשרשרת האספקה.

לבסוף, אנו מומחים בתקשורת תאגידית עמוקה, מתוך שימת דגש על נהלי שרשרת האספקה הירוקים וקידום מטרות חברתיות. זאת בכדי לסייע וליישר קו בין כוח האדם שלך לבין החזון הארגוני.