מזון ומשקאות

אנחנו צוות חוצה-גבולות הפועל בישראל וכן במדינות נוספות. משלבים מומחים המבינים ופועלים בתחום המזון והמשקאות הרב-תכליתי, ומאפשרים ללקוחותינו לבנות ולתחזק את התוקף שלהם לפעול, להוביל, ובסופו של יום, להגדיל את נתח השוק שלהם.

הסקטור האמור בנוי אצלנו מאנשי מקצוע. אלו עוסקים בין היתר בפעילות תקשורתית ציבורית, בתחום המוניטין הארגוני, מדיניות ומשווקים ועוד. שפים לשעבר, דיאטנים רשומים ומשווקים קולינריים הם חלק קטן מרשת קשרי הליבה עליה אנו נסמכים בפעילותנו.

השורשים שלנו בתחום המסעדנות, והקולינריה נטועים עמוק והולכים שנים אחורנית. אנחנו יודעים מה עובד. קונספט משתנה של מסעדות, עיצוב פנים ותפריט, בחירת שף ויצירת שמות וסמלים, אנו עושים הכול מתוך רמה וניסיון המבדלים אותנו.

לצד עבודה שוטפת עם עסקים שונים בענף, אנו ממוקמים בחוד החנית בכל הקשור לעיסוק בנושאים הבוערים בתחום – מגפת ההשמנה, תיוג התזונה, שיווק לילדים, עבודה, בריאות בעלי חיים, בטיחות מזון, מדיניות תזונה, חוסר ביטחון תזונתי ואבולוציה של חקלאות מודרנית, דיג ועיבוד מזון. העבודה שלנו משתרעת על פני כל הספקטרום שמציע ענף המזון.

למזון מקום מרכזי בחיינו. מזון הוא דלק, תזונה, קשר עם אחרים ותווית שאומרת משהו על מי אנחנו, מאיפה באנו ובמה אנו מאמינים. מזון הוא רגשי ורציונלי, אישי וציבורי. הכל בעת ובעונה אחת. משלב הזריעה לקציר, דרך מרכזי ההפצה אל החנויות ועד למזווה ולארוחות הערב, האוכל הוא החלטה המתקבלת אצלנו על בסיס יומי ובהתאם למסורות שלנו, לתרבות ולאמונות שלנו. היום יותר מתמיד, הופך התחום למגוון, כזה המציע אפשרויות אין סופיות העומדות לרשותנו. הלקוחות שלנו בDM Communications הם נציגיו של אותו מגוון – חוליות בשרשרת האספקה של ענף המזון והמשקאות.

השוק הגלובלי בו אנו חיים, מציע טעמים ומגמות ומעביר אותנו במהירות על פני תרבויות ואזורים גאוגרפיים. עם שכלול השוק מגיעים גם איומים ובעיות. בריאות הציבור, הסביבה, הכלכלה והחפיפה העסקית עם תחומים אחרים, הם חלק מהפרמטרים במדיניות השיווק אותה אנו מציעים. אלו מעצבים את ההשקפה והיחסים שלנו עם התחום. אנחנו מסייעים ללקוחותינו לנווט בנוף המורכב של ענף המזון והמשקאות ומאפשרים להם להעביר מסרים, ולהגיע למטרותיהם בדרך משמעותית באופן יום יומי.