שירותים פיננסיים

מומחים בשיווק ויחסי ציבור עבור שירותים פיננסיים, בניית אמון וניהול קשרי משקיעים

צרו קשר

שירותים פיננסיים

בעידן שבו התעשייה מתמודדת עם אי ודאות כלכלית, סערה וחדשנות רגולטורית, DM Communications חוברת לספקי שירותים פיננסיים מישראל וכן מרחבי העולם בכדי להנחות אותם ולעזור להם לנווט בשוק העולמי והמקומי הנהיה צפוף יותר ויותר. אנו מסייעים ללקוחותינו במגזר הפיננסי לפתח את המותג שלהם, את התקשורת סביבו, ולייצר עבורו לידים ועוד. זאת בצורה המקדמת את המטרות של לקוחותינו, המוניטין והאמינות שלהם בישראל ובעולם.

חברת DM Communications מייעצת לחברות וארגונים הנוגעים בלקוחות, עובדים, קהילות ובעלי מניות. אנו משתמשים במערך כלים מתוחכם הממנף את האמצעים הנהדרים הזמינים בעת הנוכחית ליצירת מיקוד תקשורתי והעברת מסרים אישית.

אנו מחויבים לאתגרי לקוחותינו מתחום השירותים הפיננסיים ומספקים תוצאות בהן ניתן לעשות שימוש באופן קונקרטי, תוך לימוד מתמיד של תעשיית השירותים הפיננסיים הדינמית. ההבנה העמוקה שלנו בתחום יחד עם חשיבה יצירתית מסייעת לנו לנווט את לקוחותינו בכדי שיוכלו להשיג את המטרות שלהם.

חברות לשירותים פיננסיים לא פועלות בבידוד. כיום, ארגונים צריכים לפעול בסביבה עסקית גלובלית מעובה בשיקולים רגולטוריים. אם לא די בכך, הצורך להסתגל במהירות לטכנולוגיות חדשות, גבוה מאי פעם. נקודת המבט הרחבה שלנו על השדה האמור וכן האינטגרציה אותה אנו מבצעים עם מגוון כלים שיווקיים מאפשרים לנו לשמור על הלקוחות שלנו בשיח התקשורתי הנכון ובצורה יעילה.

הצוות שלנו בנוי מ-11 מומחי תקשורת, המגיעים מניהול תאגידי וכן מפלטפורמות תקשורת מובילות. אנחנו ממוקמים בשני משרדים בישראל ומחוברים לעשרות לקוחות, מאות פלטפורמות תקשורת ואלפי עיתונאים בישראל וברחבי העולם.

אנחנו עובדים יחד עם בנקאים, עורכי דין במגזר הפיננסי, הרגולטורי והטכני, מומחים לPPC ועוד. צוות השיווק הדיגיטלי שלנו בנוי ממקצוענים כישרוניים המבינים את העולם הרגולטורי העדין בו אנו פועלים.

צוותנו הרב-תחומי מסייע ללקוחותינו לפתור אתגרים מורכבים בדרך פשוטה אך אלגנטית.

מי אנחנו

DM Communications: סוכנות מובילה ליעוץ תקשורת ושיווק הפועלת בישראל ובשווקים הבינ"ל. אנו מתמחים ביחסי ציבור, ניהול משברים, ניהול מוניטין, קמפיינים למטרות המרה ולידים, SEO ושיווק במדיה החברתית.

שירותים

יחסי ציבור

DM Communications היא חברה גלובלית מובילה בתחום יחסי הציבור. ההצלחה שלנו מבוססת על צוות מומחים, קשרים הולכים וגדלים, יצירת תוכן והשפעה על סדר היום הציבורי. כל זאת באמצעות כלים שונים העומדים לרשותנו.
קראו עוד...

ניהול משברים

האמון של קהל היעד הרלוונטי בארגון שלך מבוסס על הדרך בה מנוהל המוניטין, וכן כמה חדה ואפקטיבית תהיה התגובה שלך בעת משבר . זה המקום שבו צוות התקשורת שלנו יכול לסייע, במיוחד כאשר המוניטין וכן הון כספי רב מונחים על הכף.
קראו עוד...

קמפיין לידים והמרה

ב DM Communications, המטרה שלנו היא לחדד את ביצועי קמפיין ההמרה שלך. בעוד שלא כל הקליקים מועילים באותה מידה, אנו ממקדים את מאמצינו בקהלים הנכונים, בפלטפורמות מדיה הרלוונטיות להם
קראו עוד...

שיווק ברשתות חברתיות

דו שיח. זו השורה התחתונה כאשר מדובר בשיווק במדיה חברתית. בDM Communications, אנחנו מונעים על ידי הרצון ליצור שיחה חברתית אורגנית על ועבור הלקוחות שלנו.
קראו עוד...

SEO – קידום אורגני

שירותי הSEO שלנו - קידום אתרים, אופטימיזציה של נכסים דיגיטליים ועוד, יעילים מאין כמותם וכוללים אסטרטגיה, טקטיקה, מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה של נכסים דיגיטליים מגוונים, יצירת תוכן, בניית לינקים ועוד.
קראו עוד...

ORM - ניהול מוניטין

DM Communications היא חברה מובילה לניהול מוניטין בישראל וכן בזירה הבינ"ל. הסוכנות עובדת עם עסקים, מותגים, פיגורות בפרופיל תקשורתי גבוה, ומנהלים כדי לסייע להם להשיג ולשמור על נוכחות חיובית באינטרנט ולטפל באזכורים שלילים.
קראו עוד...

פעילות בחו"ל

כ-50% מפעילות הסוכנות כיום היא בעבור לקוחות בין לאומיים, כאלו שאינם ממוקמים בישראל או כאלו הממוקמים בארץ אך פונים לקהילה העולמית.
קראו עוד...

לקוחותינו

סקטורים

יצירת קשר

הצוות שלנו

דודי מליץ

יזם ושותף בכיר בDM Communications.

בעל 16 שנות ניסיון בעולם התקשורת. אושיית תקשורת, מומחה ליחסי ציבור, אסטרטגיה שיווקית ותקשורתית, משברים ושיווק בדיגיטל. מייעץ לחברות בינ"ל בתחומים ומגוונים.

שירי קידר

מנכל"ית ושותפה בחברת הדיגיטל

מנהלת את פעילות חברת השיווק הדיגיטלי מאז 2010. Google Partner, מומחית SEO, מומחית בניהול קמפיינים מורכבים ורחבי היקף בפייסבוק

איתמר קל

מנכ"ל ושותף בDM Communications

איש ביצוע מוכוון מטרה ותוצאות. בעל ניסיון של 10 שנים בניהול תיקי לקוחות בתחומים מגוונים.

זוהר שרבי

מנהל מחלקת ORM

בעל ותק רב בטיפול בתיקי ORM מתחומים מגוונים. בעל יכולת לחקור תיקים לעומקם ולתכנן אסטרטגיה יעילה בהתאם.

אדיר אלון

יועץ תקשורת

מומחה בעל ותק לתקשורת בינ"ל ויחסים בינ"ל.

קארין מלכה

מנהלת תפעול

בעלת ניסיון בן 8 שנים בניהול מערכות וניהול כח אדם. מומחית ליחסי אנוש, ניהול מערכות והנעת תהליכים.

יהב כהן

יועץ תקשורת

בעל ניסיון רב בטיפול בתיקי לקוחות מתחומים מגוונים. איש ביצוע, חדור מטרה עם זיקה לאקטואליה ופוליטיקה.

אפרת כרמי

מעצבת web ומומחית UI/UX

בעלת ניסיון עשיר בעיצוב WEB, תכנון ועיצוב מוצרי דיגיטל לסוגיהם, פיתוח ותחזוקת אתרי אינטרנט ועמודי נחיתה.

יניב מטרני-אבנון

מנהל קמפיינים ודאטה אנליסט

מומחה להקמה ואופטימזציה של קמפיינים ברשתות חיפוש ורשתות חברתיות. מתמחה באנליזה של אתרים תוך התמקדות בגוגל אנליטיקס, תג מנג'ר וכלי אופטימיזציה שונים. 

תמר קבלרציק

מתכנתת

בעלת שנות ניסיון רבות בבניית אתרים ונכסים דיגיטלים וכן הכרות עמוקה ועבודה בשפות הבאות:  HTML / CSS / JavaScript / Jquery / PHP

מדיה

ממליצים עלינו

ממליצים עלינו