שירותים פיננסיים

בעידן שבו התעשייה מתמודדת עם אי ודאות כלכלית, סערה וחדשנות רגולטורית, DM Communications חוברת לספקי שירותים פיננסיים מישראל וכן מרחבי העולם בכדי להנחות אותם ולעזור להם לנווט בשוק העולמי והמקומי הנהיה צפוף יותר ויותר. אנו מסייעים ללקוחותינו במגזר הפיננסי לפתח את המותג שלהם, את התקשורת סביבו, ולייצר עבורו לידים ועוד. זאת בצורה המקדמת את המטרות של לקוחותינו, המוניטין והאמינות שלהם בישראל ובעולם.

חברת DM Communications מייעצת לחברות וארגונים הנוגעים בלקוחות, עובדים, קהילות ובעלי מניות. אנו משתמשים במערך כלים מתוחכם הממנף את האמצעים הנהדרים הזמינים בעת הנוכחית ליצירת מיקוד תקשורתי והעברת מסרים אישית.

אנו מחויבים לאתגרי לקוחותינו מתחום השירותים הפיננסיים ומספקים תוצאות בהן ניתן לעשות שימוש באופן קונקרטי, תוך לימוד מתמיד של תעשיית השירותים הפיננסיים הדינמית. ההבנה העמוקה שלנו בתחום יחד עם חשיבה יצירתית מסייעת לנו לנווט את לקוחותינו בכדי שיוכלו להשיג את המטרות שלהם.

חברות לשירותים פיננסיים לא פועלות בבידוד. כיום, ארגונים צריכים לפעול בסביבה עסקית גלובלית מעובה בשיקולים רגולטוריים. אם לא די בכך, הצורך להסתגל במהירות לטכנולוגיות חדשות, גבוה מאי פעם. נקודת המבט הרחבה שלנו על השדה האמור וכן האינטגרציה אותה אנו מבצעים עם מגוון כלים שיווקיים מאפשרים לנו לשמור על הלקוחות שלנו בשיח התקשורתי הנכון ובצורה יעילה.

הצוות שלנו בנוי מ-11 מומחי תקשורת, המגיעים מניהול תאגידי וכן מפלטפורמות תקשורת מובילות. אנחנו ממוקמים בשני משרדים בישראל ומחוברים לעשרות לקוחות, מאות פלטפורמות תקשורת ואלפי עיתונאים בישראל וברחבי העולם.

אנחנו עובדים יחד עם בנקאים, עורכי דין במגזר הפיננסי, הרגולטורי והטכני, מומחים לPPC ועוד. צוות השיווק הדיגיטלי שלנו בנוי ממקצוענים כישרוניים המבינים את העולם הרגולטורי העדין בו אנו פועלים.

צוותנו הרב-תחומי מסייע ללקוחותינו לפתור אתגרים מורכבים בדרך פשוטה אך אלגנטית.