צור קשר

פרטי התקשרות

סניף תל אביב

כתובת:

מגדל עזריאלי שרונה. דרך מנחם בגין 121, תל אביב יפו

דודי מליץ

יזם ושותף בכיר

מס' טלפון: 972-50-2222666+ 

דואר אלקטרוני: [email protected]

מי אנחנו

DM Communications: סוכנות מובילה ליעוץ תקשורת ושיווק הפועלת בישראל ובשווקים הבינ"ל. אנו מתמחים ביחסי ציבור, ניהול משברים, ניהול מוניטין, קמפיינים למטרות המרה ולידים, SEO ושיווק במדיה החברתית.

שירותים

יחסי ציבור

DM Communications היא חברה גלובלית מובילה בתחום יחסי הציבור. ההצלחה שלנו מבוססת על צוות מומחים, קשרים הולכים וגדלים, יצירת תוכן והשפעה על סדר היום הציבורי. כל זאת באמצעות כלים שונים העומדים לרשותנו.
קראו עוד...

ניהול משברים

האמון של קהל היעד הרלוונטי בארגון שלך מבוסס על הדרך בה מנוהל המוניטין, וכן כמה חדה ואפקטיבית תהיה התגובה שלך בעת משבר . זה המקום שבו צוות התקשורת שלנו יכול לסייע, במיוחד כאשר המוניטין וכן הון כספי רב מונחים על הכף.
קראו עוד...

קמפיין לידים והמרה

ב DM Communications, המטרה שלנו היא לחדד את ביצועי קמפיין ההמרה שלך. בעוד שלא כל הקליקים מועילים באותה מידה, אנו ממקדים את מאמצינו בקהלים הנכונים, בפלטפורמות מדיה הרלוונטיות להם
קראו עוד...

שיווק ברשתות חברתיות

דו שיח. זו השורה התחתונה כאשר מדובר בשיווק במדיה חברתית. בDM Communications, אנחנו מונעים על ידי הרצון ליצור שיחה חברתית אורגנית על ועבור הלקוחות שלנו.
קראו עוד...

SEO – קידום אורגני

ירותי הSEO שלנו - קידום אתרים, אופטימיזציה של נכסים דיגיטליים ועוד, יעילים מאין כמותם וכוללים אסטרטגיה, טקטיקה, מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה של נכסים דיגיטליים מגוונים, יצירת תוכן, בניית לינקים ועוד.
קראו עוד...

ORM - ניהול מוניטין

DM Communications היא חברה מובילה לניהול מוניטין בישראל וכן בזירה הבינ"ל. הסוכנות עובדת עם עסקים, מותגים, פיגורות בפרופיל תקשורתי גבוה, ומנהלים כדי לסייע להם להשיג ולשמור על נוכחות חיובית באינטרנט ולטפל באזכורים שלילים.
קראו עוד...