ארגונים ללא מטרות רווח

כדי להוביל בעולם הארגונים ללא מטרות רווח, יש להביא את מטרות הארגון לתודעה ולחיים. אנו בDM Communications יוצרים מסעות יחסי ציבור ושיווק הבנויים אסטרטגית, משכנעים מבחינה רגשית, וכאלו הממזגים את התקשורת, גיוס התרומות ונכסי העמותה ומטרותיה בדרכים ברות-קיימא הניתנות לביצוע ראלי. היום, יותר מתמיד, זו לא העמדה בה אתה נוקט שחשובה, אלא הדרך בה אתה מניע אחרים לנקוט עמדה.

כיום, קריטי לעורר השראה ומוטיבציה בקרב הקהל, אך הדבר הפך קשה יותר. כל ארגון ללא מטרות רווח חייב להתמודד עם מורכבות הנושא בו עוסק, אך בו בעת גם בהעדפות ציבוריות תנודתיות ומפוכחות, וכן להסתגל לטכנולוגיות המשתנות במהירות. קיים מאבק מתמיד בדרך לבידולו של ארגון במספר גדל והולך של ארגונים עמיתים. נקיטת גישה מכוונת ואסטרטגית על מנת ללכוד את תשומת הלב והעניין של הקהל הרלוונטי מעולם לא הייתה חשובה יותר עבור עמותות.

DM Communications מסייעת לעמותות שונות לנווט עצמן בשדה מאתגר זה. מתוך תובנות וניסיון שנרכשו על פני שנים, עזרנו לעמותות לזהות את הנכסים היקרים ביותר שלהן וליצור חוויית מעורבות מכוננת עבור קהל הקצה הרלוונטי לארגון.

הצוות שלנו כולל מומחים בשיווק ויעוץ תקשורת וכן רקמת קשרים ענפה לעמיתים בתחום האסטרטגי, אוצרים יצירתיים, אידיאליסטים פרגמטיים, מומחי תעבורה אינטרנטית, מובילי דעה, יצרני שינוי חברתי ועוד.