Blockchain

עבודה עם עשרות מיזמים בתחום הפכה אותנו לסוכנות המובילה בענף בישראל

צרו קשר

Blockchain

חברת DM Communications היא חברה מובילה בתחום השיווק והתקשורת עבור הסקטור הטכנולוגי. הניסיון שלנו רב ועמוק. אנו נוגעים בסוגים שונים של שדות בתחום הטכנולוגי כגון, High-tech, Fin-Tech, Big-Data, AI, AR, VR, אוטומציה, סייברIoT, , תחבורה, קמעונאות, מסחר אלקטרוני ועוד. אנו פועלים בישראל וכן בעולם.

טכנולוגיית Blockchain היא אחד התחומים העיקריים בהם אנו ממוקדים ומציעים ניסיון משמעותי הכולל יחסי ציבור, קמפיינים למטרות המרה ולידים, קמפיינים במדיה החברתית, טיפול במשברים תקשורתיים, ניהול מוניטין, SEO ועוד.

מומחי התקשורת שלנו בתחום ה Blockchainבעלי ניסיון רב. אלו נוגעים במגזרי התעשייה השונים כגון Cryptocurrencies, ICOs, Blockchain Ventures, אתרים הסוקרים נתוני שווי שוק, שירותי טכנולוגיה לתעשייה, ארנקים אלקטרוניים, רגולציה, ייעוץ משפטי, ברוקרים של נגזרים ועוד.

כמו בכל פרויקט טכנולוגי, יוזמות Blockchain הולכות יחד עם ההיבטים המגוונים של חיי היומיום שלנו. אנו משלבים את הידע שלנו במגזרים מרכזיים, כגון שירותים פיננסיים, IoT, בריאות, ביטוח, חשבונאות, אבטחה, ספורט, המערכת המשפטית ועוד כדי לקדם לקוחות מסצנת ה Blockchainהמציעים פתרונות למגזרים אלו.

מי אנחנו

DM Communications: סוכנות מובילה ליעוץ תקשורת ושיווק הפועלת בישראל ובשווקים הבינ"ל. אנו מתמחים ביחסי ציבור, ניהול משברים, ניהול מוניטין, קמפיינים למטרות המרה ולידים, SEO ושיווק במדיה החברתית.

שירותים

יחסי ציבור

DM Communications היא חברה גלובלית מובילה בתחום יחסי הציבור. ההצלחה שלנו מבוססת על צוות מומחים, קשרים הולכים וגדלים, יצירת תוכן והשפעה על סדר היום הציבורי. כל זאת באמצעות כלים שונים העומדים לרשותנו.
קראו עוד...

ניהול משברים

האמון של קהל היעד הרלוונטי בארגון שלך מבוסס על הדרך בה מנוהל המוניטין, וכן כמה חדה ואפקטיבית תהיה התגובה שלך בעת משבר . זה המקום שבו צוות התקשורת שלנו יכול לסייע, במיוחד כאשר המוניטין וכן הון כספי רב מונחים על הכף.
קראו עוד...

קמפיין לידים והמרה

ב DM Communications, המטרה שלנו היא לחדד את ביצועי קמפיין ההמרה שלך. בעוד שלא כל הקליקים מועילים באותה מידה, אנו ממקדים את מאמצינו בקהלים הנכונים, בפלטפורמות מדיה הרלוונטיות להם
קראו עוד...

שיווק ברשתות חברתיות

דו שיח. זו השורה התחתונה כאשר מדובר בשיווק במדיה חברתית. בDM Communications, אנחנו מונעים על ידי הרצון ליצור שיחה חברתית אורגנית על ועבור הלקוחות שלנו.
קראו עוד...

SEO – קידום אורגני

שירותי הSEO שלנו - קידום אתרים, אופטימיזציה של נכסים דיגיטליים ועוד, יעילים מאין כמותם וכוללים אסטרטגיה, טקטיקה, מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה של נכסים דיגיטליים מגוונים, יצירת תוכן, בניית לינקים ועוד.
קראו עוד...

ORM - ניהול מוניטין

DM Communications היא חברה מובילה לניהול מוניטין בישראל וכן בזירה הבינ"ל. הסוכנות עובדת עם עסקים, מותגים, פיגורות בפרופיל תקשורתי גבוה, ומנהלים כדי לסייע להם להשיג ולשמור על נוכחות חיובית באינטרנט ולטפל באזכורים שלילים.
קראו עוד...

פעילות בחו"ל

כ-50% מפעילות הסוכנות כיום היא בעבור לקוחות בין לאומיים, כאלו שאינם ממוקמים בישראל או כאלו הממוקמים בארץ אך פונים לקהילה העולמית.
קראו עוד...

לקוחותינו

סקטורים

יצירת קשר

הצוות שלנו

דודי מליץ

יזם ושותף בכיר בDM Communications.

בעל 16 שנות ניסיון בעולם התקשורת. אושיית תקשורת, מומחה ליחסי ציבור, אסטרטגיה שיווקית ותקשורתית, משברים ושיווק בדיגיטל. מייעץ לחברות בינ"ל בתחומים ומגוונים.

שירי קידר

מנכל"ית ושותפה בחברת הדיגיטל

מנהלת את פעילות חברת השיווק הדיגיטלי מאז 2010. Google Partner, מומחית SEO, מומחית בניהול קמפיינים מורכבים ורחבי היקף בפייסבוק

איתמר קל

מנכ"ל ושותף בDM Communications

איש ביצוע מוכוון מטרה ותוצאות. בעל ניסיון של 10 שנים בניהול תיקי לקוחות בתחומים מגוונים.

זוהר שרבי

מנהל מחלקת ORM

בעל ותק רב בטיפול בתיקי ORM מתחומים מגוונים. בעל יכולת לחקור תיקים לעומקם ולתכנן אסטרטגיה יעילה בהתאם.

אדיר אלון

יועץ תקשורת

מומחה בעל ותק לתקשורת בינ"ל ויחסים בינ"ל.

קארין מלכה

מנהלת תפעול

בעלת ניסיון בן 8 שנים בניהול מערכות וניהול כח אדם. מומחית ליחסי אנוש, ניהול מערכות והנעת תהליכים.

יהב כהן

יועץ תקשורת

בעל ניסיון רב בטיפול בתיקי לקוחות מתחומים מגוונים. איש ביצוע, חדור מטרה עם זיקה לאקטואליה ופוליטיקה.

אפרת כרמי

מעצבת web ומומחית UI/UX

בעלת ניסיון עשיר בעיצוב WEB, תכנון ועיצוב מוצרי דיגיטל לסוגיהם, פיתוח ותחזוקת אתרי אינטרנט ועמודי נחיתה.

יניב מטרני-אבנון

מנהל קמפיינים ודאטה אנליסט

מומחה להקמה ואופטימזציה של קמפיינים ברשתות חיפוש ורשתות חברתיות. מתמחה באנליזה של אתרים תוך התמקדות בגוגל אנליטיקס, תג מנג'ר וכלי אופטימיזציה שונים. 

תמר קבלרציק

מתכנתת

בעלת שנות ניסיון רבות בבניית אתרים ונכסים דיגיטלים וכן הכרות עמוקה ועבודה בשפות הבאות:  HTML / CSS / JavaScript / Jquery / PHP

מדיה

ממליצים עלינו

ממליצים עלינו